5

obruvod

Realitní kancelář Expres-reality.cz poskytuje služby v oblasti realitního trhu a zabývá se především zprostředkováním prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Naším cílem je vždy individuální, profesionální a citlivý přístup s maximální snahou přizpůsobit se Vašim potřebám a požadavkům.

Našim klientům poskytujeme komplexní, profesionální a transparentní služby v oblasti realit.

Proč komplexní? Protože pro naše klienty zajistíme veškerý servis potřebný k bezproblémovému prodeji/pronájmu/koupi nemovitostí, zahrnující kompletní právní servis, finanční a daňové poradenství, včetně podání přiznání k dani z nabytí nemovitostí.

Proč profesionální? Protože máme mnohaletou praxi v oboru. Nezajišťujeme-li některé služby osobně, spolupracujeme výhradně s námi z praxe dobře známými a zkušenými partnery (advokáty, finančními a daňovými poradci, znalci a odhadci nemovitostí).

Proč transparentní? Protože náš klient bude vždy důkladně informován o veškerých skutečnostech týkajících se prodeje/pronájmu/koupě nemovitostí.

Výše provize v naší společnosti vychází ze vzájemné dohody. Vaše případné názory a postřehy v průběhu obchodu jsou vítány a vždy povedou k rozšíření našich služeb.